Veggie line

ROŚLINNE BIAŁKO
PROSTO Z NATURY

Już nie musisz rezygnować z wymarzonej sylwetki tylko dlatego, że nie możesz znaleźć odżywki białkowej dla siebie.


Bez dodatku cukru


Słodzone ksylitolem


7 rodzajów białka


Veggie line

Vegan Protein 500g

VEGAN PROTEIN to odżywka białkowa w przepysznym truskawkowym smaku, oparta na izolacie białka sojowego oraz białku 6 innych roślin.


49,99 zł

39,99 zł


DOSTĘPNE W 3 PYSZNYCH SMAKACH


Bez dodatku cukru


Słodzone ksylitolem


Pełnowartościowe białko roślinne


KUP TERAZVEGAN PROTEIN to 75% czystego białka w każdej porcji

VEGAN PROTEIN to odżywka białkowa w przepysznych smakach, oparta na izolacie białka sojowego oraz białku 6 innych roślin, które razem składają się na aż 75% czystego białka w każdej porcji. Dzięki temu suplement jest przyjazny dla wegan i wegetarian.

Dostępne w 3 pysznych smakach


Truskawkowy


Solony karmel


Wanilia z czarną porzeczką


Dlaczego warto wybrać VEGAN PROTEIN?

VEGAN PROTEIN to formuła przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, zawierająca izolat białek sojowych, białko z grochu, żurawiny, ryżu, słonecznika, migdałów oraz białko konopne. Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej oraz pomaga w jej utrzymaniu.

VEGAN PROTEIN to wysokobiałkowa odżywka oparta o izolat protein sojowych. Izolat sojowy stanowi cenne źródło pełnowartościowego białka, charakteryzujące się niską zawartością węglowodanów i tłuszczu. Dla wzbogacenia składu zastosowaliśmy dodatkowo białko 6 innych roślin. Do niedawna uważano, że jedynie białko zwierzęce jest pełnowartościowym białkiem. Dziś wiemy jednak, że również białko roślinne może być równie wartościowe. Vegan Protein zawiera białko, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej oraz pomaga w jej utrzymaniu. Preparat polecany jest jako wzbogacenie codziennej diety osób aktywnych fizycznie i sportowców.


VEGAN PROTEIN to pełnowartościowe białko roślinne zawierające 7 rodzajów białka


KUP TERAZ